Sancions de VIII Liga Amateur Futsal Murcia PLATA
Nom | Jornada | Partit | Tipus | Equip | Nom de la sanció | Partits de sanció |
---|---|---|---|---|---|---|
Veure RICARDO CANTO LASHERAS | Esportista | Carnicería Galvez FS - San Jose De la Vega | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Joaquin Muñoz Serrano | Esportista | Zarandona Futsal | Segundo ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure JUAN FRANCISCO LOPEZ FERNANDEZ | Esportista | Salones La Daya Calasparra FS | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure ANGEL SALINAS COSTA | Esportista | ALA-PELICANOS FS. | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure DAVID ALONSO ALFONSO | Esportista | EL HORNO DE VISTALEGRE F.S. | Tarjeta Roja | 1 | ||
Veure Pepe Meseguer Cabezas | Esportista | PMJJ TEAM | MENOSPRECIO | 1 | ||
Veure Mario Esteban Nicolas | Esportista | Zarandona Futsal | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Eloy Galián Oltra | Esportista | BENIMUR MOTOR FS | Tarjeta ROJA | 2 | ||
Veure DAVID ALONSO ALFONSO | Esportista | EL HORNO DE VISTALEGRE F.S. | Tarjeta ROJA | 1 | ||
Veure Cristian Martínez Jiménez | Esportista | BENIMUR MOTOR FS | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Pepe Meseguer Cabezas | Esportista | PMJJ TEAM | Tarjeta AZUL (Doble amarilla) | 1 | ||
Veure Antonio Caballero Sanchez | Esportista | CABALLEROS FS. | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Víctor Manuel Canalejo Garcia | Esportista | CABALLEROS FS. | Tarjeta ROJA | 3 | ||
Veure JESUS ALCOLEA PINA | Esportista | EL HORNO DE VISTALEGRE F.S. | INSULTOS AL ARBITRO | 2 | ||
Veure Cristian Muñoz Aragon | Esportista | Zarandona Futsal | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Javier Lechuga prieto | Esportista | CABALLEROS FS. | Tarjeta AZUL (Doble amarilla) | 1 | ||
Veure JESUS ALCOLEA PINA | Esportista | EL HORNO DE VISTALEGRE F.S. | Tarjeta AZUL (Doble amarilla) | 1 | ||
Veure Andrés Simón Alarcón | Esportista | EL HORNO DE VISTALEGRE F.S. | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Mario Hernandez Aguilar | Esportista | PMJJ TEAM | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Fulgencio Noguera Sanchez | Esportista | Los Dolores - OTARIN Futsal | Tarjeta ROJA | 1 | ||
Veure Jorge Ballester Rabasco | Esportista | BENIMUR MOTOR FS | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure DAVID ALONSO ALFONSO | Esportista | EL HORNO DE VISTALEGRE F.S. | Tarjeta AZUL (Doble amarilla) | 1 | ||
Veure Joaquin Muñoz Serrano | Esportista | Zarandona Futsal | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure MIGUEL HERNANDEZ GALVEZ | Esportista | ALA-PELICANOS FS. | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure JOSE ANTONIO MARTINEZ MARTINEZ | Esportista | Salones La Daya Calasparra FS | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Alberto Pina Carnicer | Esportista | Los Dolores - OTARIN Futsal | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure DAVID ALONSO ALFONSO | Esportista | EL HORNO DE VISTALEGRE F.S. | Primer ciclo tarjetas amarillas | 1 | ||
Veure Francisco Antonio Cutillas Perez | Esportista | Zarandona Futsal | Tarjeta AZUL (Doble amarilla) | 1 | ||
Veure ANTONIO JAVIER GALVEZ LOPEZ | Esportista | ALA-PELICANOS FS. | Doble amarilla | 1 | ||
Veure JESUS ALCOLEA PINA | Esportista | EL HORNO DE VISTALEGRE F.S. | Doble amarilla | 3 | ||
Veure Pedro Torralba Mellado | Esportista | ZARANFLOTA F.S. | Doble tarjeta amarilla | 1 |
31 / 31
Anar a de 1
Mostrar